Haft Krzyżykowy

Witamy serdecznie

Kilka słów na dzień dobry


Serdecznie Witam Wszystkich!!!

Na sam początek pragnę wszystkich przeprosić za braki jakiejkolwiek reakcji na Państwa e-maile. Jestem świadoma, że takie zachowanie zepsuło nasz wizerunek, ale nie wynikało to z braku szacunku dla klientów, a niestety z powodów całkowicie życiowych - bowiem zdrowotnych. W związku z tym, że osobiście sama zajmuję się opracowywaniem i obróbką wzorów, a sił na to nie miałam, moja strona internetowa była nieco martwa z powodu natłoku innych problemów. Jednak licząc na wyrozumiałość i na to, że wybaczą mi Państwo ten WIELKI nietakt piszę poniższy e-mail wierząc, że odtąd nasza współpraca będzie obfitowała w bieżący i spójny kontakt.

Kilka ważnych informacji!

Katalog zawiera ilustracje wzorów wraz z nadaną numeracją. W 3 katalogach mamy łącznie około 700 wzorów. Wzory są to opracowania na papierze (tak zwane wzory liczone) - wydruk bardzo czytelny, każde 10 oczek jest rozdzielone grubszą kreską. Każdy symbol to inny kolor nici. Wzory zawierają od 5ciu do 60-ciu kolorów nici. Przygotowane są do haftu nićmi firmy DMC i Anchor, czyli najbardziej dostępnymi na rynku. Niestety nie ma opracowań dla nici firmy Ariadna.Proszę się nie sugerować pozornie słabą jakością umieszczonych na tej stronie wzorów. Są one już przygotowane jako wzory haftu krzyżykowego.

NIE POSIADAMY WZORÓW NADRUKOWYWANYCH NA KANWIE!!!

Ceny wzorów kształtują się od 5zł do 30zł, ale większość oscylują wokół ceny 10zł + koszty przesyłki z pobraniem - głównie ok.10zł. Oczywiście kupując kilka wzorów naraz koszty przesyłki pozostają takie same. Mamy nadzieję, że spełnimy oczekiwania naszych klientów.

Przy zakupie powyżej 50zł zawsze załączamy 1 wzór gratis, który dobieramy sami.

Na stronie internetowej znajduje się maleńka cząstka naszej oferty. Istnieje także możliwość obróbki zdjęć lub ilustracji i przygotowanie ich jako wzór do wyhaftowania. Cena w zależności od trudności obróbki - tzn. czytelność zdjęcia, ilości barw, wielkości wymaganego obrazu - proszę podać ilość krzyżyków - wynosi od 20-30zł.

Ceny wzorów zawartych na naszej stronie jak i w katalogach są niezmienne od 4 lat i tak pozostanie nadal. Jednak wprowadzamy nowość, która powinna obniżyć koszty zakupu katalogów. Odtąd bowiem istnieje możliwość zakupienia wszystkich 3 katalogów za jednym razem na płycie CD wraz z pomocnym programem do przeglądania tego na monitorach komputerów. Dzięki temu problem obniżenia kosztów wreszcie udało mi się rozwiązać i zamiast ceny 35zł za 3 katalogi - obecnie cena wynosi JEDYNE 15zł za całość na jednej płycie + koszty przesyłki i pobrania ok. 10zł. Znajdować się tam będzie także formularz zamówień, dzięki czemu rozwiąże się jeszcze jeden problem.


Zapraszamy

Termin realizacji zamówień - 14 dni

Zamówienia można wysyłać na e-mail i listowne. Listy z dopiskiem INTERNET realizujemy w pierwszej kolejności

Koszty pobrania pocztowego oraz przesyłki katalogu i wzorów ponosi zamawiający.

CENA 3 KATALOGÓW na CD - 700 wzorów = 15zł

Zamówienia przyjmujemy listownie i w formie elektronicznejSerdecznie dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście nas Państwo zamawiając dotychczasowe katalogi i wzory. Informujemy że obecnie w trzech katalogach znajduje się łącznie 450 wzorów przy czym ani jeden się nie powtarza. Mamy nadzieję, że nasza oferta w postaci 3 katalogów na płycie CD przy jednoczesnym obniżeniu ceny do 15 zł zadowoli Państwa oczekiwania.
Dziękujemy naszym stałym klientom za słowa sympatii i zarazem będzie nam miło powitać nowych klientów. Mamy nadzieję, że i Państwu spodobają się nasze wzory. Dodatkowo - wzory w jednej gamie kolorystycznej - możecie Państwo zamówić w swoim ulubionym kolorze bez dodatkowych kosztów. Czekamy także na Państwa sugestie i porady.

Państwa dane osobowe są całkowicie bezpieczne, gdyż wykorzystywane są wyłącznie dla potrzeb naszej firmy. 
 
do góry
 
 
do strony głównej
 
 

Firma "Tomcio"
Katalog "Art-Cross"
Jolanta Radomska
ul. Słowackiego 18/4, 60-823 Poznań
Tel: (0-61) 848-33-24
E-mail: Napisz do nas
Zajrzyj i pomóż

Copyright 2001 by

Piotr Radomski

All Rights Reserved